17 871 31 66 magren.rze@wp.pl

Nasz Mag-Ren to firma z historią i tradycjami. Ogrodnictwem zajmujemy się już drugie pokolenie, od 1978 r. Początkowo zajmowaliśmy się uprawą warzyw, a od 2001r. przekwalifikowaliśmy się na uprawę roślin ozdobnych.

W 2002r. otworzyliśmy niewielki punkt sprzedaży który z czasem stał się niewystarczający na realizację naszych planówi zapewnieniu kompleksowej obsługi naszych klientów. Gdy przybywało zleceń, zwiększała się liczba roślin, a miejsca nie przybywało, więc stwierdziliśmy, że potrzebujemy lepsze miejsce do rozwoju Mag-Ren.

Po przeprowadzce na ul. Podkarpacką powiększyliśmy asortyment aż pięciokrotnie, co znacząco wpłynęło na rozszerzenie naszej oferty handlowej.

Obecnie nasza firma zajmuje powierzchnię kilku hektarów, a sam punkt sprzedaży roślin ok. 2500 m2.

Przy naszej szkółce funkcjonuje bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne narzędzia ogrodnicze, nawozy, doniczki, wazony, itp.

Nasza oferta jest szczególnie szeroka w zakresie wyboru roślin ozdobnych i owocowych. W sezonie zimowym prowadzimy handel drzewkami świątecznymi ciętymi i doniczkowymi, a w sezonie letnim roślin ozdobnych. Jako firma ogrodnicza pragniemy ciągle się rozwijać poszerzając zakres naszych usług i ulepszając naszą obsługę.

Do naszej oferty zaliczają się także kompleksowe usługi ogrodnicze tj. projektowanie ogrodów, montaż nawodnień, sadzenie roślin, zakładanie trawników, przycinanie i wycinka roślin, usługi transportowe, koparko-ładowarką i rębarką.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na ul. Podkarpackiej 188 w Rzeszowie (obok Motelu Taurus).

Porozmawiajmy o naszej wspólnej pasji – ogrodnictwie.

Godziny otwarcia 

Pon – Pt 8.00 – 18.00

Sobota 8.00 – 15.00

fon1

17 871 31 66

Duży parking dla klientów